RNCF2010DTE619K
Mfr.Part #
RNCF2010DTE619K
Description
RES 619K OHM 0.5% 1/3W 2010
Power Rating :
250mW
Size / Dimension :
0.193Lx0.094W 4.90mmx2.40mm
Power (Watts) :
0.333W 1/3W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
619kOhm
Rated Power Dissipation (P) :
0.33W
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm