RNCF2010BTE620K
Mfr.Part #
RNCF2010BTE620K
Description
RES 620K OHM 0.1% 1/3W 2010
Power (Watts) :
0.333W 1/3W
Rated Power Dissipation (P) :
0.33W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Resistance :
620kOhm
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C