RNCF2010BTE619K
Mfr.Part #
RNCF2010BTE619K
Description
RES 619K OHM 0.1% 1/3W 2010
Rated Power Dissipation (P) :
0.33W
Power Rating :
250mW
Tolerance :
±0.1%
Resistance :
619kOhm
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C