RNCF2010BTE2M20
Mfr.Part #
RNCF2010BTE2M20
Description
RES 2.2M OHM 0.1% 1/4W 2010
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Power Rating :
250mW
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
2.2MOhm
Working Voltage :
150V
Size / Dimension :
0.193Lx0.094W 4.90mmx2.40mm