RNCF2010BKE681K
Mfr.Part #
RNCF2010BKE681K
Description
RES 681K OHM 0.1% 1/3W 2010
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
681kOhm
Power (Watts) :
0.333W 1/3W
Tolerance :
±0.1%
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Size / Dimension :
0.193Lx0.094W 4.90mmx2.40mm
Power Rating :
250mW