RNCF2010BKE649K
Mfr.Part #
RNCF2010BKE649K
Description
RES 649K OHM 0.1% 1/3W 2010
Size / Dimension :
0.193Lx0.094W 4.90mmx2.40mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Power (Watts) :
0.333W 1/3W
Resistance :
649kOhm
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Tolerance :
±0.1%
Power Rating :
250mW