RNCF2010BKE464K
Mfr.Part #
RNCF2010BKE464K
Description
RES 464K OHM 0.1% 1/3W 2010
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Resistance :
464kOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
12 Weeks
Rated Power Dissipation (P) :
0.33W
Power Rating :
250mW
Tolerance :
±0.1%