RNCF2010BKE32K4
Mfr.Part #
RNCF2010BKE32K4
Description
RES 32.4K OHM 0.1% 1/3W 2010
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±0.1%
Power (Watts) :
0.333W 1/3W
Power Rating :
250mW
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Resistance :
32.4kOhm