RNCF1210DTE649K
Mfr.Part #
RNCF1210DTE649K
Description
RES 649K OHM 0.5% 1/3W 1210
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Size / Dimension :
0.122Lx0.094W 3.10mmx2.40mm
Tolerance :
±0.5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power Rating :
200mW
Rated Power Dissipation (P) :
0.33W