RNCF1210DTE34K8
Mfr.Part #
RNCF1210DTE34K8
Description
RES 34.8K OHM 0.5% 1/3W 1210
Power (Watts) :
0.333W 1/3W
Rated Power Dissipation (P) :
0.33W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power Rating :
200mW
Resistance :
34.8kOhm
Tolerance :
±0.5%