RNCF1210DTE2R32
Mfr.Part #
RNCF1210DTE2R32
Description
RES 2.32 OHM 0.5% 1/4W 1210
Tolerance :
±0.5%
Power Rating :
200mW
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Working Voltage :
150V
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C