RMBS10R4700JR15
Mfr.Part #
RMBS10R4700JR15
Molded
Published :
Length :
10.2mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Power Rating :
1W
Mount :
Through Hole
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
5%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Resistance :
470mOhm
Diameter :
4mm
Contact Plating :
Tin
Datasheets
RMBS10R4700JR15
Through Hole 470mOhm, Wirewound,