RMBS10464R0FS00
Mfr.Part #
RMBS10464R0FS00
Power Rating :
1W
Temperature Coefficient :
0 ppm/°C
Length :
10.2mm
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Resistance :
464Ohm
Tolerance :
1%
Diameter :
4mm
Datasheets
RMBS10464R0FS00
Through Hole 464Ohm, Wirewound,