RMBS10287R0FS00
Mfr.Part #
RMBS10287R0FS00
Power Rating :
1W
Diameter :
4mm
Temperature Coefficient :
0 ppm/°C
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Tolerance :
1%
Length :
10.2mm
Resistance :
287Ohm
Datasheets
RMBS10287R0FS00
Through Hole 287Ohm, Wirewound,