RMB075R4990FS14
Mfr.Part #
RMB075R4990FS14
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Diameter :
2.5mm
Resistance :
499mOhm
Length :
7mm
Datasheets
RMB075R4990FS14
Vishay / Sfernice RMB075R4990FS14
Through Hole 499mOhm, Wirewound,