RLR07C4321FRRSL
Mfr.Part #
RLR07C4321FRRSL
Description
RES 4.32K OHM 1% 1/4W AXIAL
Power Rating :
250mW
Failure Rate :
R (0.01%)
Factory Lead Time :
18 Weeks
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Width :
2.29mm
Max Power Dissipation :
250mW
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Package / Case :
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Length :
6.35mm
Resistance :
4.32kOhms
Datasheets
RLR07C4321FRRSL
Vishay / Dale RLR07C4321FRRSL
4.32kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,