RLR07C3322FRBSL23
Mfr.Part #
RLR07C3322FRBSL23
Description
RES 33.2K OHM 1% 1/4W AXIAL
Failure Rate :
R (0.01%)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Lead Free :
Contains Lead
Published :
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Resistance :
33.2kOhms
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Factory Lead Time :
16 Weeks
Non-RoHS Compliant
Power Rating :
250mW
Datasheets
RLR07C3322FRBSL23
Vishay / Dale RLR07C3322FRBSL23
33.2kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,