RLR07C3303GRB1423
Mfr.Part #
RLR07C3303GRB1423
Description
RES 330K OHM 2% 1/4W AXIAL
Axial
Lead Free :
Contains Lead
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±2%
Factory Lead Time :
16 Weeks
Published :
Power Rating :
250mW
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Resistance :
330kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Failure Rate :
R (0.01%)
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Datasheets
RLR07C3303GRB1423
Vishay / Dale RLR07C3303GRB1423
330kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,