RLR07C32R2FSRE5
Mfr.Part #
RLR07C32R2FSRE5
Description
RES 32.2 OHM 1% 1/4W AXIAL
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Composition :
Metal Film
Published :
Failure Rate :
S (0.001%)
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Factory Lead Time :
18 Weeks
Resistance :
32.2Ohms
Datasheets
RLR07C32R2FSRE5
Vishay / Dale RLR07C32R2FSRE5
32.2Ohms, 0.25W 1/4W, Metal Film,