RLR07C2213FRRE523
Mfr.Part #
RLR07C2213FRRE523
Description
RES 221K OHM 1% 1/4W AXIAL
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Published :
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Failure Rate :
R (0.01%)
Factory Lead Time :
16 Weeks
Resistance :
221kOhms
Tolerance :
±1%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
RLR07C2213FRRE523
Vishay / Dale RLR07C2213FRRE523
221kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,