RLR07C2203GRRE823
Mfr.Part #
RLR07C2203GRRE823
Description
RES 220K OHM 2% 1/4W AXIAL
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Factory Lead Time :
16 Weeks
Failure Rate :
R (0.01%)
Resistance :
220kOhms
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Tolerance :
±2%
Datasheets
RLR07C2203GRRE823
Vishay / Dale RLR07C2203GRRE823
220kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,