RLR07C2154FRRE823
Mfr.Part #
RLR07C2154FRRE823
Description
RES 2.15M OHM 1% 1/4W AXIAL
Failure Rate :
R (0.01%)
Tolerance :
±1%
Non-RoHS Compliant
Published :
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Factory Lead Time :
15 Weeks
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Resistance :
2.15MOhms
Datasheets
RLR07C2154FRRE823
Vishay / Dale RLR07C2154FRRE823
2.15MOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,