RLR07C1300GSBSL23
Mfr.Part #
RLR07C1300GSBSL23
Description
RES 130 OHM 2% 1/4W AXIAL
Power Rating :
250mW
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Failure Rate :
S (0.001%)
Supplier Device Package :
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tolerance :
±2%
Resistance :
130Ohms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Factory Lead Time :
16 Weeks
Datasheets
RLR07C1300GSBSL23
Vishay / Dale RLR07C1300GSBSL23
130Ohms, 0.25W 1/4W, Metal Film,