RLR07C1300FSBSL23
Mfr.Part #
RLR07C1300FSBSL23
Description
RES 130 OHM 1% 1/4W AXIAL
Power Rating :
250mW
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Failure Rate :
S (0.001%)
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Resistance :
130Ohms
Factory Lead Time :
16 Weeks
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
RLR07C1300FSBSL23
Vishay / Dale RLR07C1300FSBSL23
130Ohms, 0.25W 1/4W, Metal Film,