RLR07C1273FSBSL23
Mfr.Part #
RLR07C1273FSBSL23
Description
RES 127K OHM 1% 1/4W AXIAL
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Factory Lead Time :
16 Weeks
Resistance :
127kOhms
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Power Rating :
250mW
Failure Rate :
S (0.001%)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Datasheets
RLR07C1273FSBSL23
Vishay / Dale RLR07C1273FSBSL23
127kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,