RLR07C1220GSB14
Mfr.Part #
RLR07C1220GSB14
Description
RES 122 OHM 2% 1/4W AXIAL
Factory Lead Time :
18 Weeks
Power Rating :
250mW
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Resistance :
122Ohms
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Failure Rate :
S (0.001%)
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±2%
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Published :
Datasheets
RLR07C1220GSB14
Vishay / Dale RLR07C1220GSB14
122Ohms, 0.25W 1/4W, Metal Film,