RLR05C6190GMRE5
Mfr.Part #
RLR05C6190GMRE5
Description
RES 619 OHM 2% 1/8W AXIAL
Tolerance :
±2%
Power (Watts) :
0.125W 1/8W
Size / Dimension :
0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Resistance :
619Ohms
Factory Lead Time :
17 Weeks
Failure Rate :
M (1%)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
RLR05C6190GMRE5
Vishay / Dale RLR05C6190GMRE5
619Ohms, 0.125W 1/8W, Metal Film,