RLR05C4323FRBSL
Mfr.Part #
RLR05C4323FRBSL
Description
RES 432K OHM 1% 1/8W AXIAL
Axial
Width :
1.68mm
2
Published :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Length :
3.81mm
Size / Dimension :
0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
Failure Rate :
R (0.01%)
Lead Free :
Contains Lead
Resistance :
432kOhms
Max Power Dissipation :
125mW
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Packaging :
Bulk
Power Rating :
125mW
Power (Watts) :
0.125W 1/8W
Supplier Device Package :
Factory Lead Time :
14 Weeks
Datasheets
RLR05C4323FRBSL
Vishay / Dale RLR05C4323FRBSL
432kOhms, 0.125W 1/8W, Metal Film,