RLR05C3402FRRSL19
Mfr.Part #
RLR05C3402FRRSL19
Description
RES 34K OHM 1% 1/8W AXIAL
Through Hole Resistors
Power Rating :
125mW
Factory Lead Time :
13 Weeks
Supplier Device Package :
Axial
Lead Free :
Contains Lead
Package / Case :
Resistance :
34kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Tolerance :
±1%
Failure Rate :
R (0.01%)
Power (Watts) :
0.125W 1/8W
Datasheets
RLR05C3402FRRSL19
Vishay / Dale RLR05C3402FRRSL19
34kOhms, 0.125W 1/8W, Metal Film,