RLR05C2322FSRE5
Mfr.Part #
RLR05C2322FSRE5
Description
RES 23.2K OHM 1% 1/8W AXIAL
Diameter :
1.68mm
Min Operating Temperature :
-65°C
Power (Watts) :
0.125W 1/8W
Tolerance :
±1%
Max Operating Temperature :
150°C
Resistance :
23.2kOhms
Military, Moisture Resistant, Weldable
Termination :
Failure Rate :
S (0.001%)
Size / Dimension :
0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Factory Lead Time :
17 Weeks
Length :
4.75mm
Datasheets
RLR05C2322FSRE5
Vishay / Dale RLR05C2322FSRE5
Through Hole 23.2kOhms, 0.125W 1/8W, Metal Film,