RLR05C2213FRRSL19
Mfr.Part #
RLR05C2213FRRSL19
Description
RES 221K OHM 1% 1/8W AXIAL
Power (Watts) :
0.125W 1/8W
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Failure Rate :
R (0.01%)
Resistance :
221kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
Supplier Device Package :
Tolerance :
±1%
Power Rating :
125mW
Datasheets
RLR05C2213FRRSL19
Vishay / Dale RLR05C2213FRRSL19
221kOhms, 0.125W 1/8W, Metal Film,