RLR05C2203GRRE819
Mfr.Part #
RLR05C2203GRRE819
Description
RES 220K OHM 2% 1/8W AXIAL
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Size / Dimension :
0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
Power (Watts) :
0.125W 1/8W
Failure Rate :
R (0.01%)
Resistance :
220kOhms
Tolerance :
±2%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
RLR05C2203GRRE819
Vishay / Dale RLR05C2203GRRE819
220kOhms, 0.125W 1/8W, Metal Film,