RLR05C1212FSM23
Mfr.Part #
RLR05C1212FSM23
Description
RES 12.1K OHM 1% 1/8W AXIAL
Power (Watts) :
0.125W 1/8W
Resistance :
12.1kOhms
Factory Lead Time :
17 Weeks
Failure Rate :
S (0.001%)
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
Published :
Datasheets
RLR05C1212FSM23
Vishay / Dale RLR05C1212FSM23
12.1kOhms, 0.125W 1/8W, Metal Film,