RLP1017R80GB00
Mfr.Part #
RLP1017R80GB00
Tolerance :
2%
ROHS3 Compliant
Radiation Hardening :
No
Resistance :
17.8Ohm
Length :
46.78mm
Power Rating :
10W
Diameter :
10.32mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Factory Lead Time :
111 Weeks
Published :
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Max Operating Temperature :
275°C
Datasheets
RLP1017R80GB00
Through Hole 17.8Ohm, Wirewound,