RLP03R6810FB15MG7
Mfr.Part #
RLP03R6810FB15MG7
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Power Rating :
3W
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Factory Lead Time :
111 Weeks
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Length :
14mm
Resistance :
681mOhm
Published :
Diameter :
5.54mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Tolerance :
1%
Max Operating Temperature :
275°C
Datasheets
RLP03R6810FB15MG7
Vishay / Sfernice RLP03R6810FB15MG7
Through Hole 681mOhm, Wirewound,