RLP02R2200FR15
Mfr.Part #
RLP02R2200FR15
Resistance :
220mOhm
Through Hole
Factory Lead Time :
111 Weeks
Published :
Diameter :
4mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Contact Plating :
Tin
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Max Operating Temperature :
275°C
Length :
10.2mm
Power Rating :
2W
Tolerance :
1%
Min Operating Temperature :
-55°C
Datasheets
RLP02R2200FR15
Vishay / Sfernice RLP02R2200FR15
Through Hole 220mOhm, Wirewound,