RLP01680R0JS14
Mfr.Part #
RLP01680R0JS14
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Resistance :
680Ohm
Diameter :
2.5mm
Not Applicable
Radiation Hardening :
No
Power Rating :
1W
Max Operating Temperature :
275°C
Length :
7mm
Tolerance :
5%
Datasheets
RLP01680R0JS14
Vishay / Sfernice RLP01680R0JS14
Through Hole 680Ohm, Wirewound,