RLP0151R00FS14
Mfr.Part #
RLP0151R00FS14
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
1%
Max Operating Temperature :
275°C
Length :
7mm
Power Rating :
1W
Resistance :
51Ohm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Datasheets
RLP0151R00FS14
Vishay / Sfernice RLP0151R00FS14
Through Hole 51Ohm, Wirewound,