RLP011R000JA20
Mfr.Part #
RLP011R000JA20
Length :
7mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Max Operating Temperature :
275°C
Published :
Tolerance :
5%
Min Operating Temperature :
-55°C
Factory Lead Time :
111 Weeks
Diameter :
2.5mm
Power Rating :
1W
Resistance :
1Ohm
Packaging :
Tape and Box (TB)
Datasheets
RLP011R000JA20
Vishay / Sfernice RLP011R000JA20
Through Hole 1Ohm, Wirewound,