RLP01127R0FS00
Mfr.Part #
RLP01127R0FS00
Length :
7mm
Max Operating Temperature :
275°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Power Rating :
1W
Resistance :
127Ohm
Tolerance :
1%
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Datasheets
RLP01127R0FS00
Vishay / Sfernice RLP01127R0FS00
Through Hole 127Ohm, Wirewound,