RK73G1ETTP2212D
Mfr.Part #
RK73G1ETTP2212D
Description
RES 22.1K OHM 0.5% 1/10W 0402
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
High Precision
ECCN Code :
EAR99
Factory Lead Time :
8 Weeks
Tolerance :
±0.5%
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Resistance :
22.1kOhm