RK73B3ATTE621G
Mfr.Part #
RK73B3ATTE621G
Package / Case
2512 (6432 Metric)
Description
RES 620 OHM 2% 1W 2512
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Tolerance :
±2%
Package / Case :
2512 (6432 Metric)
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Factory Lead Time :
7 Weeks
Mounting Feature :
1 (Unlimited)
ECCN Code :
EAR99
Rated Power Dissipation (P) :
1W
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Packing Method :
TR, Embossed Plastic, 7 Inch
Power (Watts) :
1W
Resistance :
620Ohm