RK73B3ATTE105G
Mfr.Part #
RK73B3ATTE105G
Package / Case
2512 (6432 Metric)
Description
RES 1M OHM 2% 1W 2512
Factory Lead Time :
7 Weeks
ECCN Code :
EAR99
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Rated Power Dissipation (P) :
1W
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Tolerance :
±2%
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
1W
Resistance :
1MOhm
Pbfree Code :
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm