RIM-IAC24AM
Mfr.Part #
RIM-IAC24AM
Description
SLIM LINE INPUT MOD 24V
Stock
80
In Stock :
80
Active
Series :
RIM
Current - Input :
10 mA
Voltage - Output :
30VDC
Voltage - Input :
240VAC
Current - Output :
50mA