RG3216N-3573-B-T1
Mfr.Part #
RG3216N-3573-B-T1
Description
RES SMD 357K OHM 0.1% 1/4W 1206
Tolerance :
±0.1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Voltage - Rated DC :
200V
Additional Feature :
Ultra Precision
Resistance :
357kOhm
Height Seated (Max) :
0.020 0.50mm
ECCN Code :
EAR99
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Reach Compliance Code :
Unknown
Packing Method :
TR
Height :
508μm
Max Power Dissipation :
250mW
Voltage - Rated :
150V
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C