RCMX0252302FHS14
Mfr.Part #
RCMX0252302FHS14
Diameter :
2.5mm
Composition :
Metal Film
Factory Lead Time :
12 Weeks
Tolerance :
1%
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Contact Plating :
Tin
Resistance :
523kOhm
Length :
6.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Mount :
Through Hole
Published :
Datasheets
RCMX0252302FHS14
Through Hole 523kOhm, Metal Film,