RCMX0233002JHS14
Mfr.Part #
RCMX0233002JHS14
Through Hole
Factory Lead Time :
111 Weeks
Published :
Resistance :
330kOhm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
5%
Length :
6.5mm
Datasheets
RCMX0233002JHS14
Through Hole 330kOhm, Metal Film,