RCMT0866R50FES03
Mfr.Part #
RCMT0866R50FES03
Resistance :
66.5Ohm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Tolerance :
1%
Diameter :
6.4mm
Length :
16.5mm
Datasheets
RCMT0866R50FES03
Through Hole 66.5Ohm, Metal Film,