RCMT0850630BES03
Mfr.Part #
RCMT0850630BES03
Length :
16.5mm
Tolerance :
0.1%
Resistance :
5.063kOhm
Diameter :
6.4mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Datasheets
RCMT0850630BES03
Through Hole 5.063kOhm, Metal Film,