RCMT0578120BDS03
Mfr.Part #
RCMT0578120BDS03
Resistance :
7.812kOhm
Diameter :
3.66mm
Package / Case :
Molded
Published :
Temperature Coefficient :
15 ppm/°C
Length :
10.4mm
Not Applicable
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
0.1%
Datasheets
RCMT0578120BDS03
Through Hole 7.812kOhm, Metal Film,